با MIE به تحصیل در خارج از کشور فکر کنید

نیاز به مشاوره دارید؟ما به شما مشاوره رایگان خواهیم داد!

جهت اخذ مشاوره رایگان با مشاورین موسسه MIE از طریق لینک زیر وارد صفحه تماس با ما شوید و فرم مربوطه را پر کنید.

پذیرش تحصیلی، اقدام برای ویزا، اخذ اقامت تحصیلی یا اقامت کاری یا سرمایه گذاری در خارج از کشور خودتان می تواند راهی برای کشف دنیایی جدید باشد. امروز برای انجام بسیاری از کارها، از دیگران مشاوره می گیرید. برای مثال: وقتی برای خرید یک گوشی ساده موبایل اقدام می کنید، تحقیق می کنید، از دوستان خود می پرسید و حتی بعضی موارد به مشاوره و نظر اشخاص در فضای مجازی مثل یوتیوب توجه می کنید.

حال سوال اینجاست که وقتی برای تحصیل در خارج از کشور سوال دارید از چه کسی سوال می پرسید؟

دوستانی که در کشور خودتان هستند، اطلاعات کافی و درستی از سایر کشورها ندارند. برای مثال اگر دوست شما در یک دانشگاه در کشور خودتان درس می خواند، اطلاعاتی از نحوه پذیرش ، اپلای دانشگاه در یک کشور دیگر، شرایط و هزینه های آن ندارد و شاید اطلاعاتش کافی نباشد. شما و دوستان شما تنها از روی شنیده ها قضاوت می کنید. زیرا که در آن دانشگاه درس نخوانده اید.

ویدئوها و مطالب در صفحات مجازی مثل اینستاگرام یا یوتیوب هم معمولاً دانشگاه های مختلف را به صورت جامع مقایسه نمی کند. مقایسه صحیح و درست مطالب نیاز به تخصص دارد. موسسه  MI به صورت رسمی با بیش از پانصد دانشگاه و کالج و مدرسه زبان خارجی و در مقاطه مختلف،  همکاری یا ارتباط داشته است. ما درخصوص تحصیل در کشورهای مختلف در مقاطع دبستان، تحصیل در دبیرستان در کشورها مختلف، تحصیل در لیسانس در اروپا یا تحصیل در آمریکا و کانادا یا تحصیل در کارشناسی ارشد(فوق لیسانس) و دکترای کشورهای متفاوت، مشاوره ارائه می کنیم.

ما شما را در انتخاب مسیر درست تحصیل در خارج از کشور یاری می کنیم و در خیلی از موارد هزینه کم یا اساسا بدون هزینه، این خدمات صورت می گیرد.

ما به شما کمک می کنیم تصمیم بگیرید در کجا اپلای کنید؟ در کدام کشور بهترین امکان تحصیل را دارید؟ رنکینگ درست دانشگاه ها را چطور ارزیابی کنید؟ کجا و کدام کشور رفته و چرا به آن کشور مهاجرت کنید؟ مزایا و معایب تحصیل در خارج از کشور چه می باشد؟ کدام کشورها به چه دلیل بهترین مقصد تحصیلی می باشند؟

بعد از تصمیم گیری در باب تحصیل در اروپا، آمریکا، کانادا، آسیا یا استرالیا به شما کمک می کنیم تا مدارک را به درستی ارائه کنید و تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا شما پذیرش دریافت کنید.

شاید خیلی از دوستان شما برای دانشگاه هایی مثل دانشگاه هاروارد یا دانشگاه آکسفورد و کمبریج اپلای کرده باشند و درخواست آنها از سوی دانشگاه ریجکت شده باشد. آیا از خودتان پرسیدید چه مدارک و به چه شکلی باید ارائه شود؟

  • برای مثال نکات اصلی در خصوص تهیه یک پروپزال درست برای پذیرش دکترا چیست؟
  • چطور باید یک انگیزه نامه درست برای اخذ پذیرش دانشگاه بنویسیم؟
  • آیا ترجمه مدارک تحصیلی باید به تایید سفارت برسد؟

سوالاتی از این دست، سوالات بسیاری از شما عزیزان می باشد. ما به شما کمک می کنیم اطلاعات را به درستی جمع آوری نموده و سپس مدارک را به ترتیب و در نظم صحیح به دانشگاه مورد نظر خود ارائه کنید. اگر در راستای اپلای و درخواست پذیرش در مدرسه یا دانشگاه موفق بودید، شما نیاز به یک مشاوره مهم در باب اخذ ویزا دارید.

  • چطور ویزای تحصیلی بگیریم؟
  • از کجا آغاز کنیم؟
  • چطور مدارک ویزای تحصیلی را ارائه کنیم؟

در خصوص روند دریافت ویزا به شما کمک می کنیم تا مدارک درستی را ارائه کنیم. شاید اساسا شما نیاز به یک وکیل مناسب برای کار خود در مسیر اخذ ویزای تحصیلی دارید. در این صورت موسسه MIE نام بهترین وکلای خود را در اختیار شما قرار می دهد.

وکلایی که با ما همکاری می کنند، اصلا و اساسا به صورت تخصصی در امر مهاجرت و ویزای تحصیلی کار کرده و دارای تجربه بسیار مناسبی در این زمینه می باشند. موسسه MIE با سالها تجربه در تمام مسیر پذیرش و ویزای تحصیلی در کنار شماست. ضمنا این موسسه خدمات بسیار گسترده  دیگری دارد که ما آنها را به صورت مختصر به عرض شریفتان می رسانیم.

حال سوال اینجاست که وقتی برای تحصیل در خارج از کشور خودتان سوال دارید از چه کسی سوال می پرسید؟

ما شما را در انتخاب مسیر درست تحصیل در خارج از کشور یاری می کنیم و در خیلی از موارد هزینه کم یا اساسا بدون هزینه، این خدمات صورت می گیرد.

این وب سایت جامع ترین خدمات در خصوص مهاجرت از طریق تحصیل را ارائه می دهد، در بالای صفحه اگر گزینه شرایط تحصیل را انتخاب کنید، نام کشورهای مورد خدمات ما ظاهر میشود، به سادگی هر کشور را که مایلید انتخاب کنید، در صفحه کشور مذکور اطلاعات مورد نیاز مانند شرایط عمومی کشور، شرایط تحصیل در مقاطع، لیست د انشگاههاو … آورده شده است.

© تمام حقوق محفوظ است - این وب سایت توسط موسسه مشاوره ای MIE خریداری شده است. کلیه محتوا و مطالب درج شده در این وب سایت مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد .